Alpha Buzios Temporada Villa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 40 m² Alpha Buzios Temporada Villa ligt op 2 km van het Geribá-strand en nodigt gasten uit om te genieten van een patio.
Op circa 25 minuten wandelafstand van het vakantiehuis vindt u de rechterkant van het Geribá strand. Deze villa is op 3 km van het Ferradurinha-strand gesitueerd.
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.
Alpha Buzios Temporada Villa beschikt over een kitchenette met een koelkast om zelf maaltijden te maken. Gasten kunnen dineren in Salgados Balneario, dat op loopafstand van 16 minuten hiervandaan ligt. De dichtstbijzijnde luchthaven Umberto Modiano bevindt zich op 5 km afstand van deze woning.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Alpha Buzios Temporada Villa?
Gasten van Alpha Buzios Temporada Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Umberto Modiano van Alpha Buzios Temporada Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Umberto Modiano en Alpha Buzios Temporada Villa. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Alpha Buzios Temporada Villa?
Alpha Buzios Temporada Villa beschikt over een kitchenette met een koelkast. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Porto da Barra in Búzios en het Geribá-strand bereiken, die respectievelijk op 3 km van de accommodatie en op 3,1 km afstand liggen.